Par Mums

SIA ” MDārzi” uzsācis savu darbību 2005.gada pavasarī. Uzņēmuma dibinātājs un projektu vadītājs ir Ģirts Kreceris. Interese par vides labiekārtošanu dzimusi un darba pieredze veidojusies, strādājot Amerikā- Minesotas un Floridas štatā un, atgriežoties dzimtenē, tika dibināts savs uzņēmums.

Viņa aizrautīgā interese par vides pielāgošanas iespējām kvalitatīvākai un skaistākai dzīvei ļāvusi uzņēmuma komandai vienmēr būt soli priekšā klienta vēlmēm, ieviest jaunus pakalpojumus un kļūt par uzticamu partneri. Klientu vidū ir privātmāju īpašnieki, valsts un pašvaldību iestādes.

SIA ” MDārzi” piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu-no projekta līdz zaļam un ziedošam dārzam dabā. Mēs veidojam reljefus, stiprinām krastus un nogāzes, izbūvējam atbalsta sienas, kāpnes un dīķus, ierīkojam apstādījumus, pļaujam un kopjam zālienus, bruģējam. Sadarbojamies ar uzticamākajām Latvijas kokaudzētavām, lai nodrošinātu pieprasījumu pēc veselīgiem un vietējiem dekoratīvajiem augiem.

Uzņēmuma īpašnieks ņem personīgu dalību katra projekta tapšanā. Spēja vizualizēt klienta vēlmes, kvalitāte, elastīga un radoša pieeja darba procesos ir uzņēmuma veiksmes formula un spēks.

Uzticiet mums savu vīziju par sapņu dārzu, lai tas kļūst par Jūsu labāko draugu, kur rodat mieru un, kura sabiedrībā esot, nemaniet kā paskrien laiks!