F19540 Ardupilot Arduplane Pito Cauruļu Īpašu APM 2.5 2.6 Arduplane gaisa ātruma Sensors

F19540 Ardupilot Arduplane Pito Cauruļu Īpašu APM 2.5 2.6 Arduplane gaisa ātruma Sensors

F19540 Ardupilot Arduplane Pito Cauruļu Īpašu APM 2.5 2.6 Arduplane gaisa ātruma Sensors

  • Kategorija: dažādi
  • Preces Kods : m10867
  • Pieejamība : Pieejams
  • €4.04


Ardupilot Arduplane Pito Cauruļu Īpašu APM 2.5 2.6 Arduplane gaisa ātruma Sensors

Apraksts

Ardupilot Arduplane Pito Caurulīti APM 2.5 2.6 Arduplane gaisa ātruma Sensors

(Bez Sensors, Lūdzu, gatavs atsevišķi, Tikai Pito caurulītes)

Ardupilot Arduplane starpība pito ātrums APM2.5 2.6 metru īpašs.Jauns dizains, uzstādīšana ērtāk.

DI DI spēlēt ārējie būtiski ASI pielāgota starpība pito cauruļu

Kad jūs gaisa ātruma sensoru izvietošanu no gaisa, izmantojot pito cauruļu komplekts.Komplektā ietilpst divas caurules, statiskā caurule (ostas noslēgta, pusi ar maziem caurumiem) un dinamisko caurule (taisna caurule, ne zīmogs).Divas lampas var novietot blakus.

Par EasyStar, jums nepieciešams tos, lai iet caur salonu, pirms burbuļa, tāpēc, ka viņi var būt pakļauti gāzes plūsma.Nodrošinātu, ka caurules sānos caurumu nav iekļauts.Viņiem vajadzētu pagarināt vismaz par vienu centimetru attālumā no galvas.Pirmkārt, pito caurulītes ir savienots ar aizmuguri, silikona spiediena sensoru.No taisni no silikona caurule ir jābūt savienotam ar augšu no ostas savienots ar elkoņa apakšā ostas.Uz burbuļa urbi vai sagriež mazos muti, uzstāja, lai priekšā, pito caurulītes.

Ja priekšā savu propelleru lidaparātu, dinamisku caurules ir jāuzstāda uz spārna, vai vismaz apakšā fizelāžas, lai izvairītos no propellera gaisa plūsmu.Statiskā caurule var tikt drošā vietā.

Čeku operācijas

Jūs varat izmantot DI Plānotājs vai citām zemes stacijām lasīt ātrums skaits.Putu caurule, lai ātrums tika novērots, reaģējot uz situāciju.Mierīgos ir nulle, un nelielas vērtības svārstības (2-3) normāli.Kvadrātsakni izmaiņas ātrums ar spiedienu, tā izmaiņas tuvā nulles diferenciālo spiedienu ir ļoti minimāla, bet lidojuma laikā prasa lielāku spiedienu, lai mainītu ātrumu aplēses izmaiņām.Ja redzat galvenokārt 0,1,2, reizēm piepeši uz 3. vai 4., ka tas ir normāli.Lidojuma laikā jūs neredzēsiet tādas izmaiņas.

Tagi: JEOBEST, longboard, di sensors, gaisa ātruma sensoru pixhawk, di gps, ardupilot, di ardupilot, ardupilot mega, di monako rotaslietas jauno sezonu, pito.


  • Zīmola Nosaukums: jmt

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good