Centrs, durvju slēdzenes, motors par Buick Chevrolet

Centrs, durvju slēdzenes, motors par Buick Chevrolet

Centrs, durvju slēdzenes, motors par Buick Chevrolet

 • €13.63

  €14.35

RM15482498113355103

centrs, durvju slēdzenes, motors par Buick Chevrolet

Kāpēc nepieciešams Mainīt motora?

1. Pēc bloķēšanas automašīnu ar tālvadības pulti, durvis nebloķējas pareizi, jo motors ir gājusi slikti, tas pārstāja darboties.

2. kad automašīnas durvju slēdzenes, reizēm strādā , reizēm iestrēdzis, vai tālvadības pulti, dažkārt var atvērt, reizēm fiksētu karti,

pēc tam nospiediet tālvadības pults vairākas reizes, lai atvērtu; novecošanas motoru, motora griezes moments ir kļuvusi mazāka motora jauda ir ne bloķēšanas gabalu rīkiem.

3. braucot automašīnā, pēc tam, durvju slēdzenes, durvju slēdzenes ir problēma, ka durvis var būt atvērtas.

Profesionālu padomu:

1. durvju slēdzenes Montāžas viegli to izlabot?Bloķēta iekšā motoru var mainīt?

Slēdzenes bloks Assembies ir nostiprināts ar skrūvēm, lai tās varētu viegli atvērt ar skrūvgriezi, nomainīt motoru ir arī ļoti ērti, nodot to atpakaļ kopā vēlreiz ir arī viegli.

2. aizstāt mehānisko vai tieši mainīt slēdzenes grupu kopums, kas ir labāk?

4S veikals sākotnējās fiksācijas bloka Montāžas detaļas, lai vairāk nekā $150, un motors mazāk tahn $15, starpība vairāk nekā 10 reizes.Zināms, bloķēta iekšpusē metāla un plastmasas daļām, kas " life-vai vismaz vairāk nekā 20 gadus, lai pēc tam, mainot motoru, jums uzstādīt oriģinālās slēdzenes bloku Montāža, atjaunots motors, piemēram, mainot baterijas, jo oglekļa sukas motora kalpošanas laiks ir beidzies.Simptomi, kad automašīnas durvju dažreiz var bloķēt, dažreiz nebloķējas, dažreiz atvērtas, un dažreiz būs notopen, mehānisko vecumu, mehānisko oglekļa suku valkāt ir pārāk liels, motora griezes moments ir kļuvuši mazāki, motora jauda joprojām ir bloķēta iekšpusē pavasarī.Pēc emotpe kontrolē bloķēšanas andthen atbloķētu, problemātiska bloķēšanas bloki, nevar atvērt durvis no ārpuses, to var atvērt no iekšpuses, kreiso taustiņu, var atvērt durvis.Un ja nav aizslēdzot automašīnu, var būt gan iekšpusē, gan ārpusē uz durvīm, atslēdza atkal pēc aizslēdzot auto, vēl pati problēma, kas var atvērt durvis, bet nevarēja atvērt durvis

(pls ņemiet vērā, ka numuru pār mehānisko varbūt mainījies, bet motors ir tas pats)

Tagi: buick excelle režģis, bedri airētājs pats par sevi, buick encore bufera režģis, automašīnu durvju slēdzenes mehānisko, bloķēšanas mehānisko, buick encore priekšā grils, buick encore rīku, audi a3 sedana spoileris, centrālā atslēga mehānisko, buick encore shell.


 • Zīmola Nosaukums: AZGIANT
 • Materiāla Tips: Metāla
 • Īpašas Pazīmes: no
 • Out Power: Encore
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Postenis Izmēra: cm
 • Modeļa Nosaukums: MD0148
 • Postenis Svars: 0.07kg
Elldreas Hershey 2020-11-24

Excellent lack of proof

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good