Sākotnējā BITMAIN barošanas APW8 10V-11V PSU Par kalnraču Antminer S11 D5

Sākotnējā BITMAIN barošanas APW8 10V-11V PSU Par kalnraču Antminer S11 D5

Sākotnējā BITMAIN barošanas APW8 10V-11V PSU Par kalnraču Antminer S11 D5

  • €218.69


Izlasīt pirms pirkšanas: Visi krievijas klientiem ir bez nodokļa.Krievijas pasūtījumu piegāde pa CDEK (Ķīna Krievija Express),Mēs galā ar pasūtījuma clearace jums, lai izvairītos no pielāgošanas problēmu.Tāpēc Krievija klients var iegādāties,un mēs kuģniecības ātri.Un CDEK piegādes laiks ir nepieciešams, apmēram 3-4 nedēļas ,tāpēc Krievijas klientiem pacietīgi gaidīt Kuģniecības saraksts:

1. BITMAIN APW8 10V-11V jauda piedāvājumu ---1 GAB (Jauns)

Produkta Parādīšana:

piezīme: cena kalnrūpniecības mašīnas bieži mainās saskaņā ar šādiem mainīgajiem lielumiem, kā arī valūtas kurss, phantom valūtas cenas un tīkla grūtības.Nepieņem atmaksas pieprasījumu vai ienesīgumu.Pēcpārdošanas pakalpojumu: 1. Sakarā ar īpašu preces, bez kompensācijas vai atgriež tiek pieņemti pēc piegādes 2. Ņemot vērā tirgus svārstības, produktu cenas var pielāgot jebkurā laikā pēc pirkuma.Mums nav pieņemam, pienākumu iepriekš nebrīdinot un cenu kompensācijas. 3. Izmantot mašīnu Mēs garantējam, jaudas un jaudas parametri, bet izskats netiek garantēta.Lūdzu, apsvērt pirms pērk.garantijas servisa pakalpojumus: 1. 90 dienu laikā no dienas, kad sūtījums 2. Ja tas ir garantijas politiku, bojāta miner var labot par brīvu; pēc garantijas perioda, mašīna ir jāmaksā par remontu saskaņā ar faktisko stāvokli. 3. Šādi apstākļi var padarīt nederīgu garantiju: Klientu vispirms noņem/aizstāj jebkādas detaļas par sevi; bojājumiem, ko izraisījis zibens spēriens vai sprieguma svārstībām; piedeguma daļas par klaiņojošiem valdes vai mikroshēmu; ogļrači/plates/sastāvdaļas iefiltrēties, jo mitros apstākļos Vai koroziju un bojājumiem. 4. Maksāt kuģniecības maksas, ja kuģniecības rezerves daļas, garantijas perioda laikā 5. Ja jums ir kādi jautājumi, saņemot paku, lūdzam sazināties ar klientu apkalpošanu.sūtījumu : 1. Bezmaksas piegāde noklusējuma DHL 2. Par vērtību deklarāciju: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8 KG-----------35USD 8 KG ---20 KG-------------50USD 3.Īpašas prasības, lūdzu, sazinieties ar klientu servisu.

Tagi: btc miner, ethereum miner, asic, antmin, etherium miner, bitcon miner antminer, s11 bitmain, asic miner, antminer s17, innosilicon miner.


  • Slēdža Tips: Ethernet
  • Iepakojums: Jā
  • Zīmola Nosaukums: xinhou
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: BITMAIN APW8 barošanas
Gilcavera 2021-01-18

Very good product. 100%

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good