100gab FTTH Single-Mode Fiber Optic SC APC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs plakanvadiem Piliens Kabeli-ESC250D

100gab FTTH Single-Mode Fiber Optic SC APC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs plakanvadiem Piliens Kabeli-ESC250D

100gab FTTH Single-Mode Fiber Optic SC APC ātri Ātri Jomā Montāžas Savienotājs plakanvadiem Piliens Kabeli-ESC250D

  • Kategorija: dažādi
  • Preces Kods : m35
  • Pieejamība : Pieejams
  • €92.78


Funkcijas: 1. FTTH projekta izmantojamas 2. Lauka instalējamu 3. Ielikt zaudējumu mazāk par 0,3 dB 4. Metāla V-formas dobuma strādāt arī augstā un zemā temperatūrā 5. Uzstādīšana mazāk nekā 1 minūtes 6. Uzticams un izcilu optisko veiktspēju Pieteikums: 1. Sadales rāmji 2. Tehniskās apkopes vai avārijas atjaunošanas šķiedras tīkliem 3. Patch paneļi 4. FTTH Vietās 5. Lauka vārds Iepakojumā: 100gab

Tagi: šķiedras sc, apc, sc, Šķiedras, plc sadalītājs, 2500kv mehānisko, ftth rīks, apc savienotājs, esc250d sc apc, samguk, fc pc.


  • Stiprinājuma izturību neapbruņotu šķiedras: >5 N
  • Ielikt zaudējumu: ≤ 0.3 dB
  • Stiprinājuma izturību neapbruņotu šķiedras turētājs: >10 N
  • Izmantojot temperatūra: -40~+75°C
  • Sertifikācija: ROHS
  • Stiepes Izturība: >50 N
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Šķiedras režīmā: Vienā Režīmā
  • Zīmola Nosaukums: DYS
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Savienotāja Tips: SC/APC
  • Atgriešanās Zaudējumu: > 65db(APC)

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good