Bezmaksas piegāde LCD displeja Matrica 7

Bezmaksas piegāde LCD displeja Matrica 7" BQ 7010G Max 3G Planšetdatora iekšējā LCD Ekrānā Stikla Panelis Moduļa Nomaiņa

Bezmaksas piegāde LCD displeja Matrica 7" BQ 7010G Max 3G Planšetdatora iekšējā LCD Ekrānā Stikla Panelis Moduļa Nomaiņa

  • €13.93


Apraksts:

* Saderīgs ar: BQ 7010G

* Izmērs :7.0 nch

* 100% Pārbaudīta, pirms Nosūtīšanas

Brīdinājums:

*Uzstādīšanas pamācība, kas nav iekļauti,, Mēs neesam atbildīgi par zaudējumiem, kas radušies iekārtas šo piederumu, lūdzu, pārliecinieties, ka jūs zināt, kā, lai to instalētu, pirms pirkšanas,Paldies par sapratni!

*Mēs vienkārši varam garantēt viens saņemta ka būs savietojama ar planšetdatoru,

*Lūdzu, nepērciet, ja jums nav pieņemt, ka A+ klases saderīgu touch screen digitizer ar dažādiem flex kabelis numuri, kā mūsu nosaukums/apraksts/foto valstis ir no piegādes tirgū, paldies!

1.Katrs ekrāns ir pārbaudīta, pirms nosūtīšanas & 100% strādā;Remonts/Nomaiņa vecs, salauzts, krekinga,bojāts, bojāto ekrāna. 2.Pēc preču saņemšanas, nav saplēst filmu, nav stick līmi uz muguras, testa mašīna, pirmkārt, noņemtu veco ekrāns, ievietojiet jaunu ekrānu, un pārbaudiet, vai jutīgums ir normāli.Lūdzu, pārliecinieties, lai mēģinātu mašīna pirmo reizi.Pārliecinieties, vai kvalitāte ir ok.Instalēt vēlreiz.tas ir viegli, lai sadedzinātu mātesplati un ekrāna, mēs neesam atbildīgi. 3.pirms savienojuma tests jauda ir jāatvieno ,Pretējā gadījumā tas būs sadedzināt mātesplati un ekrāns viegli.Ja tas nedarbojas, mēs nebūsim atbildīgi.

Produkta dati:

iepakojums:

Tagi: 7 collu matrica, lcd matricas tablet, bq sensors, bq modulis, bq stikla, lcd matricas, matricas planšetdatoru, bq ekrāns, Touch, bq displejs.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good